Зимові шини
Підібрали 4285 з 9252
Зимова гума - запорука безпеки на дорозі це зимові шини
Для того, щоб у наших широтах у зимовий час, автомобіліст міг добре відчувати машину і бути в безпеці на дорогах, потрібно обов'язково до холодної пори року «перевзути» свій автомобіль у зимові шини. Вони мають цілу низку відмінностей від літніх шин та демісезонних, які роблять їх просто незамінними, в умовах снігового покриву та ожеледиці.
Щоб визначиться з вибором, і зробити його правильно потрібно поставити собі серію питань, серед яких:
- Які відмінності літньої, зимової та демісезонної гуми для автомобілів?
- Які особливості допомагають забезпечувати швидкісний режим та гарне зчеплення з дорогою?
- Що в шинах допомагає перешкоджати небезпечним заметам і не дозволяє автомобілю буксирувати в умовах утворення на трасах бруду та пухкого снігу?
- Як краще вибирати шини для міських умов та сільської місцевості?
- Що означає цифри та літери на шині?
- На що потрібно в першу чергу звернути увагу при покупці?
Для правильних відповідей слід враховувати, що тут працює симбіоз різних факторів, давайте розглянемо їх докладніше.
Склад гуми, що потрібно про це знати автомобілістам
Для того щоб забезпечити шинам краще зчеплення з дорожнім покривом до основи простого виду гуми на виробництвах додають спеціальні еластомери. Їхня особливість полягає в тому, що вони дають можливість покришкам бути м'якими у будь-який час за умови будь-яких температур, особливо у сильний мороз.
Така гума є набагато м'якшою і еластичнішою, при русі вона нагрівається набагато краще і не сильно твердне навіть у дуже низькі температури. Завдяки речовинам, що додатково входять до складу шин, машина не ковзатиме по льоду. Слід додати, що в рецептурі зимової гуми різні бренди можуть мати свої особливості.
Наприклад, у складі може бути до 15 і навіть більше, всіляких складових, найчастіше це продукти нафтопереробки, які також включають до тисячі і більше різних хімічних сполук. Основною частиною є каучуковий полімер, пластифікатор, каталізатори та наповнювачі.
У симбіозі всі вони і забезпечують цій категорії шин їх корисні в холодну пору року властивості. Небезпека низьких температур для літньої гуми полягає також у тому що вона стає крихкою. При -40С вона стає дуже твердою і розбивається, тоді як хороші зимові шини можуть витримати температури до - 85С. Однак, звертаємо вашу увагу, що при вище 10 С зимові види шин можуть бути небезпечними для використання через свою надмірну м'якість.
Особливості будови та малюнка протектора покришок для холодної пори року
Сучасні види зимової гуми мають ряд особливостей у малюнку протектора та будові покришки, які забезпечують більш міцне зчеплення з дорогою, допомагають уникати буксирування та забезпечують легкість у керуванні транспортним засобом. Виділяють європейський та скандинавський протектор.
- Європейський – призначений для умов міста, добре показали себе у використанні, як на мокрих дорогах, так і на сухому асфальті. Малюнок протектора є своєрідною «ялинкою» з водовідвідними канавками і тонкими прорізами між ними (ламелями). Ламелі відіграють роль своєрідних присосок, тоді як канавки відповідають за відведення води та рідкого бруду, а ламелі забезпечують більший ступінь зчеплення з дорогою.
- Скандинавський тип – такі шини стануть вам у нагоді, якщо ви часто виїжджаєте за місто і багато часу проводите на дорогах з поганим покриттям, або погано очищаються в зимовий період. Вони мають велику кількість глибоких канавок та прорізів, з гострими краями. Підходять не для кожної марки автомобіля. При покупці проконсультуйтеся з менеджерами щодо особливостей поведінки такого протектора на вашій машині. Не варто використовувати в теплу пору року, тому що гума під такий тип будівлі протектора використовується м'яка і швидко зітреться про тверде покриття. Цей вид ідеально підходить для їзди по снігу та льоду.
Існують різні комбіновані типи будови зимових шин. Який з них краще вибрати, вирішувати тільки вам, але обов'язково слід орієнтуватися на те, якою місцевістю ви найчастіше їздитимете.
Пам'ятайте, що від правильно обраного малюнка протектора залежить безпека експлуатації транспортного засобу, життя та здоров'я пасажирів, а також пішоходів. Найкраще при покупці гуми отримати консультацію фахівців.
Особливості шипованої гуми
Для забезпечення безпечної їзди ожеледицею багато автомобілістів вважають за краще використовувати шини з шипами. Це гумові покришки, в які промисловим способом впроваджені сталеві стрижні. Це досить зручний вид покришок під час експлуатації транспортного засобу в умовах бездоріжжя та суцільного льодового покриття.
Однак вибір такої категорії шин, повинен проводитися дуже обережно, через велику кількість протипоказань. Не варто використовувати їх в умовах міста, якщо дороги добре очищаються. Слід враховувати, що багато сучасних країн забороняють використання шипованої гуми.
Поведінка автомобіля з такими шинами в різних умовах сильно відрізняється – на льодовій поверхні він добре триматиме дорогу, в умовах сухого асфальту готуйте до того, що ваша машина «ерзатиме» на дорозі.
Для тих, хто використовує цю категорію, необхідно попереджати оточуючих, встановленням на автомобіль спеціального знака. При збільшенні середньої температури до 5-7С потрібно обов'язково змінити гуму шиповану на звичайну. Маркуються такі шини виробником словом «Winter», літерою М або знаком у вигляді сніжинки.
Як підібрати зимову гуму для свого автомобіля?
Кожен автомобіліст і професіонал, і новачок запитує - які ж існують правила вибору покришок для зимового періоду? Враховуючи величезну кількість їх видів, різних брендів та фірм виробників, це питання більш ніж актуальне. Отже, давайте розберемося, на що треба звертати увагу: автомобілістам при «перевзуванні» свого залізного коня до зимового періоду в наших умовах.
По-перше, вам слід орієнтуватися на те, де і якими дорогами ви найчастіше їздитимете в зимовий час. Умови міста та сільської місцевості в нашій країні відрізняються дуже сильно, тому ця умова дуже важлива.
Для грунтових доріг, ожеледиць і трас покритих снігом найкраще вибрати скандинавські шини з глибоким протектором та м'якішою гумою. Добре підійдуть також шини із шипуванням. Для міста та очищених трас, вибирайте європейський тип з протектором «ялинкою» та гарним зчепленням з асфальтом.
По-друге, враховуючи швидкісний режим, що віддається перевагу, варто пам'ятати, що більш фактурна гума і тим більше шипи, вам не підійдуть, якщо ви любитель швидкості. Машина в такому випадку буде набагато керованішою на великих швидкостях з європейським типом шин.
По-третє, обов'язково дізнайтеся все про бренд тих чи інших шин. Вибирайте якісного виробника, що добре зарекомендував себе. Зимова гума це питання безпеки, а на ній точно ніколи не можна заощаджувати, так від цього залежить ваше життя, ваших близьких і збереження автомобіля.
По-четверте, не зловживайте терміном придатності. На кожен продукт він обов'язково видається. Гума, а зимова особливо, може втрачати свої властивості з часом і особливо при неправильному зберіганні, наприклад, по прямим сонячним промінням або при високих температурах.
По-п'яте, пропонуємо вам невеликий тест для покришок – одягніть рукавичку з бавовни та проведіть рукою у напрямку малюнка протектора. Рука не має зустріти перешкод, тоді такі шини ідеальні.
По-шосте, також перевірте покришку з боків і всередині - корд не повинен випирати з-під гуми. Не повинно бути зайвих опуклостей та вм'ятин.
По-сьоме, звірте маркування шин, попросіть документи у реалізатора.
Ці нескладні правила є обов'язковими при виборі, так само порадьтеся з консультантом з огляду на марку вашого автомобіля та тип кузова.
Деякі особливості при купівлі зимових автошин
Багато автомобілістів роблять величезну помилку, купуючи шини практично врозбій, максимум дві схожі на одну вісь. Це не правильно. Для того щоб максимально убезпечити свій рух на зимових дорогах, найкраще купувати всі шини однаковими плюс запаску того ж маркування. Так навіть при екстреній зміні одного з коліс, ви все одно будете впевнені у своєму автомобілі, він триматиме дорогу також добре. Аргументи на кшталт «доїхати до монтування та поміняти» у разі слизької траси не найкраще рішення.
Крім того, кожна шина має своє маркування, в якому закладено такі параметри, як:
- Розмір шини.
- Серія.
- Ширина профілю.
- Конструкція.
- Діаметр.
- Швидкісна категорія.
- Показники навантаження.
По суті, це візитна картка будь-якої покришки. Зверніть на неї увагу та вибирайте, орієнтуючись на ці показники. Наш консультант у телефонній розмові із задоволенням пояснить вам значення кожної цифри та літери у маркуванні.
На сайті всі шини представлені у фотографіях, кожну ви можете детально розглянути і таким чином визначитися з потрібним протектором та моделлю.
Магазин Rezina.ua: купити зимові шини у нас — вірне рішення
Коли ви стоїте перед необхідністю термінової заміни гуми на своєму автомобілі на зимову, вам обов'язково потрібно звернутися до перевіреного торговця. Наш інтернет-магазин пропонує великий асортимент товару. Крім того, до наших особливостей слід віднести:
- Тільки товар перевірених брендів, із сертифікатами якості та дотриманням умов зберігання.
- Допомога у покупці – наші співробітники проконсультують вас із питань вибору зимової гуми. Ми врахуємо всі ваші особливості та побажання, також без уваги не залишаться ні марка вашого авто, ні те, якими дорогами ви найчастіше їздите.
- У нас найдоступніші ціни, ми орієнтуємося на людей з різним достатком і обов'язково підберемо ідеальний для вас варіант на виділений бюджет.
- Здійснити покупку можна в будь-який зручний для вас час, ми швидко обробимо ваше замовлення і надішлемо вам шини в будь-яку точку України.
- Великий досвід роботи з реалізацією зимової гуми у наших співробітників це гарантія того, що після консультації з ними ви зможете підібрати собі найкращий варіант.
Таким чином, наша компанія завжди готова допомогти вам вибрати безпечну та якісну зимову гуму для свого автомобіля. Ми надаємо знижки та надаємо бонуси у разі оптових закупівель, також у нас діють часті акції на товар, а для постійних клієнтів у нас багато приємних сюрпризів.
Будьте в безпеці на дорогах, звертайтеся тільки за якісною зимовою гумою, а краще ніж у нашій компанії співвідношення ціна-якість вам точно не знайти. Чекаємо на ваші замовлення, готові відразу ж їх обробити і вислати вам шини до настання холодів.
Зверніть увагу, що доставку у Києві ми здійснюємо за допомогою кур'єра. Наш співробітник привезе вам шини безпосередньо додому чи в гараж. Вам не потрібно буде їздити містом із забитою покришками машиною, що дуже проблематично, якщо у вас невеликий автомобіль. Крім того, такий спосіб доставки зручний для жінок, які звикли самі доглядати свою машину, але яким важко піднімати шини.
Популярні питання
Якщо ви живете в регіоні з теплими зимами і пересуваєтеся в основному очищеними асфальтованими дорогами тоді варто звернути увагу на шини з типом протектора "європейська зима" та вищим індексом швидкості. Такі шини краще управляються в теплу погоду, краще відводитимуть сльоту.
В іншому випадку краще звернути увагу на шини зі скандинавським типом протектора, які більш стійкі до великих морозів і мають кращу прохідність на снігу, для таких шин характерний нижчий індекс швидкості.
- літня гума при використанні в такому температурному режимі "дубеє" і у неї погіршуються показники зчеплення з дорогою;
- у такий час складно зіткнутися з чергами у шиномонтажному сервісі.
Шини з дисками краще зберігати при робочому тиску. У цьому випадку зберігання має відбуватися в горизонтальному положенні, стопкою.
.
Зимові шини купити в Україні недорого
Сезонні покришки мають велике значення для безпеки водія та пасажирів. Нові зимові шини потрібно купувати заздалегідь, щоб примхи погоди не могли зіпсувати плани. За низьких температур літня резина твердне та втрачає еластичність. Зчеплення з поверхнею зменшується, зростає небезпека під час використання. В нашому інтернет-магазині можна купити зимові шини від світових виробників з сертифікатами та гарантією.
Маркування на боковинах вказує температуру, за якої зимові шини мають змінити літні. Як правило, це +7°C. Непередбачуваний характер погодних умов створює екстремальні ситуації, тому важливо дотримуватися пересторог:
- Зменшувати швидкісний режим.
- Дотримуватися дистанції.
- Не робити різких маневрів.
- Стежити за тиском згідно з рекомендаціями виробників.
Багато моделей мають додаткові ущільнювачі в боковинах. Технологія передбачає захист покришки від перешкод, що можуть бути непомітними у снігових заметах. Виробники прогнозують найменші деталі, щоб забезпечити комфорт для автомобілістів.
Зимова гума з найкращими характеристиками
Ми пропонуємо доступні ціни, великий вибір брендів та розмірів. Щоб знайти потрібну модель, можна звернутися до консультанта та отримати професійну пораду. Головним показником хорошого вибору є точний розмір. В наявності шини зимові з універсальним симетричним малюнком, що належать до середнього та бюджетного сегмента, більш дорогі варіанти з асиметричним протектором та гума зі спрямованим малюнком. Будь-який товар можна придбати онлайн та отримати швидке доставляння зручним способом. Разючий асортимент для різних типів автомобілів допоможе знайти та замовити потрібну модель.