×
Діаметр
Типорозмір
Бренд
Діаметр
Типорозмір
Бренд

Ціна

Цінова категорія

Бренд

Тип покриття

Тип протектора

Типорозмір

ROF

Літні шини

Підібрали 5612 з 11264

1 2 3 4 5 > 225
UAH 1027 31950

Літні шини в інтернет-магазині Rezina.ua

Чому існує поділ на зимові та літні шини? З зимою зрозуміло: колеса ковзають по накатаній кірці, покришки повинні чинити опір цьому шипами і рельєфним візерунком. Але й у теплу пору року дорога буває складною – до гарячого асфальту каучукова основа буквально прилипає, а потрапляння на швидкості в калюжі після дощу викликає ефект аквапланування, подібний до заносів на льоду. І як «бонус» при неправильному підборі шин – сильний шумовий ефект сухою дорогою, що дратує багатьох водіїв. Тому до літньої гуми в Україні та світі висуваються інші вимоги, ніж до зимової, і за складом, і за швидкісними показниками, і за глибиною протектора. Наш інтернет-магазин шин та дисків допоможе зрозуміти, які фактори будуть головними у вашому випадку.

По-перше, типорозмір – діаметр та ширина профілю шин у легкових та вантажних автомобілів неоднакова, та й у різних моделей однієї марки вони можуть суттєво відрізнятися. Навіть для однієї машини при одному діаметрі дисків літня гума може мати до трьох варіантів відповідних розмірів залежно від висоти профілю.

Далі: індекси навантаження та швидкості. Знову виникає вибір, що впливає на вартість покришок, залежно від того, будете займатися вантажоперевезеннями, брати участь у перегонах або просто їздити на роботу. Любителям стріт-рейсингу та далеких подорожей не варто економити на якості. Зазвичай придбання дорогого бренду знижує витрати на ремонт підвіски та частоту відвідувань автосервісу. Виїжджаючи на своїй машині з надійними шинами за кордон, ви також залишаєтеся у виграші – менше причіпок від поліції, більше відчуття впевненості на швидкісних автобанах та у міському потоці знижується ризик аварій.

Літня гума за візерунком протектора у кожного виробника відрізняється, і це не забаганка дизайнерів. Кожна нова розробка – це спроба покращити курсову стійкість для різних умов, при цьому підвищити комфорт та знизити рівень шуму. Ідеального балансу цих показників досягти дуже складно, та й уявлення про ідеал у кожного свої. Комусь подобається дрифтувати і боротися з законами фізики, чути гуркіт шин по асфальту і рев мотора, хтось віддає перевагу спокійній їзді з максимально простим керуванням і тихим звуком, що шарудить. У першому випадку підійде глибокий симетричний і спрямований рельєф, у другому низький з асиметрією.

Важливо враховувати, перш ніж купити літню гуму, стан доріг у вашій місцевості. На новому шосе, ґрунтовці або зношеному асфальті одні й ті самі колеса будуть поводитися по-різному. Для їзди по ямах вибирайте більш високі за міцністю характеристики кордового каркаса, для бездоріжжя – м'якшу за складом гуму та широкий профіль.

Так влаштована людська психіка, що інформацію про характеристики зручніше вивчати та порівнювати не наживо, розглядаючи та мацаючи покришки на авторинку, а в інтернет-магазині, де є можливість відкривати вкладки. А у них на нашому сайті обов'язково є фото, повні технічні дані, ціна та умови оплати. Розгубилися від різноманіття? Зверніться до наших консультантів, їхнього досвіду до ваших послуг. Вони також допоможуть підібрати диски для будь-якого транспортного засобу.

Купити літню гуму в Києві та Україні з доставкою

Наші клієнти можуть купити літні шини, коли і де їм зручно: вдома, на роботі, в дорозі, вдень та вночі. Щоправда, консультації в телефонному режимі доступні у години роботи співробітників інтернет-магазину, але ви можете залишити свої координати та замовити зворотній дзвінок. Жителям Києва надаємо послуги нашого кур'єра, в інші регіони надсилаємо зручними клієнтам перевізниками.

Бують випадки, коли і в літній період виникає необхідність терміново замінити ще нові шини: при сильному через спеку знос протектора корд не витримує тиск і лопається, виявляється заводський дефект або отримано пошкодження, що не підлягає відновленню. Доцільно замінювати не одну, а мінімум пару шин, а краще повний комплект, щоб не вийшов дисбаланс між старими та новими колесами. Повірте, ціна комплекту за будь-яким виявиться меншою витрат на ремонт ходової або відновлення після аварії (а їхній ризик від розбалансування дуже підвищується). А все, що придбано у нас, має подвійну гарантію: згідно із законами нашої країни та та, що дається виробником. У якісної продукції заводські гарантійні зобов'язання довші за передбачені законодавством, а термін служби – ще триваліший. Головне використовувати в теплу пору року те, що для нього призначене, і вчасно перевзувати авто в зимові скороходи.