×
Діаметр
Типорозмір
Бренд
Діаметр
Типорозмір
Бренд

Ціна

Застосування

Цінова категорія

Бренд

Модель

Тип покриття

Тип протектора

Шини General

Підібрали 32 з 11254

1 2
UAH 3500 8588

Компанія General Tire є всесвітньо відомим виробником шин. Компанія веде свою діяльність з 1915 року, коли відома група компаній Continental AG вперше розгорнула свою професійну діяльність, спрямовану на покриття даного сегменту ринку. В даний час гума General є досить затребуваним у споживчому середовищі товаром, про що свідчить величезний грошовий оборот компанії, який нині становить понад 30 млрд. євро. Нещодавно General Tire розширила своє поле діяльності. Тепер компанія також займається постачанням трансмісії, якісної електроніки для авто та гальмівних систем. Однак, автомобільна гума все ж таки залишається найбільш затребуваним товаром, що виробляється в цехах компанія.

Шини Генерал - варіанти на всі випадки життя

Сучасна General гума для автомобілів представлена ​​багатою різноманітністю моделей, кожна лінійка яких відрізняється характерними рисами. Базова класифікація виробів має на увазі наявність 3 груп, моделі кожної з яких поєднує сезонне призначення:

  1. Літні. Даний сегмент представлений виробами, призначеними для використання на авто будь-якого типу: від субкомпактних міських автомобілів до сімейних мінівенів. Радіальна побудова шин даної категорії дозволяє не лише покращувати зчеплення, а й збільшувати швидкісні показники та маневреність транспортного засобу. Також ця особливість дозволяє підвищити рівень зносостійкості та гідропланування.
  2. Зимові. Ця категорія представлена ​​меншою кількістю найменувань, аніж попередня група. Сюди відносяться шини General Grabber, які встигли завоювати світову славу. Тут можна знайти варіанти як для легкових компактних авто, так і надпотужних позашляховиків та пікапів, призначені для забезпечення транспорту високим рівнем маневреності та безпеки навіть на небезпечних засніжених та замерзлих ділянках.
  3. Всесезонні. Жорсткі кромки та різноманітні варіанти малюнка роблять всесезонні шини General придатними для експлуатації як на вологій літній трасі, так і на засніжених ділянках дороги.

Де купити шини General?

Придбати шини General будь-якого виду за вигідною ціною можна в інтернет-магазині, який є офіційним представником компанії. У цьому випадку Ви не тільки отримаєте товар за вигіднішою, ніж у конкурентів, ціною, але також будете впевнені на сто відсотків у високих показниках якості придбаної продукції.

Відповіді на питання щодо особливостей запропонованих у каталозі моделей шин можна отримати у представника магазину в телефонному режимі.