Про нас

Інтернет-магазин шин та дисків Rezina.ua

Ми пропонуємо широкий асортимент шин та дисків для Вашого автомобіля

Наш досвід у Вашому розпорядженні

12 років
ми продаємо шини
більше 12 років
12000
у нашому магазині більше
12 тис шин та понад 2 тис дисків
15
пунктів видачі в Києві

З самого початку нашої роботи у 2009 році ми вирішили, що дамо можливість усім мешканцям Києва придбати нові шини чи диски, які є на ринку України, самовивозом у нашому магазині. Відповідно ми відкрили наш інтернет-магазин у самому центрі Києва (на подолі), де кожен може замовити та забрати колеса на свій автомобіль.

На сьогоднішній день у нашому інтернет-магазині представлено понад 70 брендів шин та дисків. А всього шин понад 12000 і з кожним роком їх дедалі більше.

Щоб розібратися з великою кількістю шин ми запросили на роботу професійних менеджерів-консультантів, які з радістю допомагають нашим клієнтам підібрати шини на їхній автомобіль та під їхній стиль їзди.

Нам довіряють

Незважаючи на те, що шини їздять нашими дорогами, які далекі від ідеалу, ми дбаємо про наших клієнтів і даємо гарантію від заводського браку на шини терміном два роки. Докладніше про гарантію можна переглянути тут. Давати гарантію два роки ми можемо, оскільки повністю впевнені у своїх шинах, які надходять в Україну одразу із заводів виробників.

 

На підтвердження вищесказаного хочемо надати сертифікати, що ми є офіційними постачальниками таких брендів шин: Michelin, GoodYear, Nokian, Tigar.

Сертифікат офіційного дилера Michelin
Сертифікат Rezina.ua - офіційний партнер Michelin
Сертифікат офіційного дилера Goodyear
Сертифікат Rezina.ua - офіційний партнер GoodYear
Сертифікат офіційного дилера Goodyear
Сертифікат Rezina.ua - офіційний партнер Nokian
Сертифікат офіційного дилера Tigar
Сертифікат Rezina.ua - офіційний партнер Tigar
Сертифікат офіційного дилера Kleber
Сертифікат Rezina.ua - офіційний партнер Kleber

Доставка

Ми цінуємо час наших клієнтів і тому організували чудові умови щодо доставки шин та дисків. Україною ми відправляємо шини та диски за допомогою транспортних компаній, а Києвом ми доставляємо їх за допомогою наших автомобілів.

Наш офіс та пункти видачі у Києві

Як було сказано вище: головною нашою метою було дати можливість придбати шини у Києві. Тому крім центрального офісу, ми відкрили 14 точок видачі шин та дисків у Києві, де також можна забрати своє замовлення, тим самим заощадивши гроші та час.